معرفی فرصت های تبلیغاتی جشنواره

درعصر حاضر که عصر ارتباطات نامیده می شود نقش و تأثیر تعیین کننده تبلیغات یک واقعیت انکار ناپذیر است.تبلیغات از رکن های مهّم یک تجارت موفق است.هر اندازه محصول ارزشمند و يا خدمات ارزنده ای داشته باشيد،مادامیکه آن را به خوبی به ديگران معرفی نكنيد،كاری انجام نداده ايد.ما در جشنواره بزرگ و سراسری زیارت و سیاحت فرصت های تبلیغاتی متنابهی را برای شما فراهم نموذه ایم که می توانید با پیوستن به جمع حامیان جشنواره،از بخشی به صورت رایگان و بخشی با تخفیفات قابل ملاحظه ای برخوردار شوید.شما با قبول بخشی از هزینه ها یا جوایز جشنواره که می تواند بصورت غیر نقدی و در غالب کالا با خدماتی باشد که ارائه می نمایید،ازبرکات مادّی ومعنوی این حرکت ملّی برخوردار خواهید شد.اگر با دقّت بررسی و قضاوت فرمایید خواهید دید که ارزش ریالی تخفیفات وخدمات جشنواره بیشتر از  مبلغ،کالا یا خدماتی است که شما آن را تقبل می نمایید.

یکی از پرجاذبه ترین و بهترین راههای تبلیغ،استفاده از سی دی های چند رسانه ای تبلیغاتی یا همان مالتی مدیا (مولتی مدیا) سی دی می باشد که از هر كتابچه، بروشور و يا كاتالوگ چاپ شده ای جذاب تر بوده و به علاوه هزينه کمتری را در پی دارد.زیرا سی دی های مالتي مديا فقط یک بار طراحی شده و با هزینۀ اندکی قابل تغییر می باشند و تکثیر آنها به راحتی امکان پذیر است،در حالي كه تغيير نسخه های چاپی مراحل متعدّد و پر هزينه ای را در بر دارد پتانسیل بالا در ارائه ی اطلّاعات و بهره گیری از متن،صدا،تصویر،فیلم،انیمیشن،موسیقی،لینک ها و هزاران قابلیت نرم افزاری دیگر نشان از قدرت فوق العاده ی این رسانه دارد.شما می توانید با ارائه حجم انبوهی از اطلّاعات و توضیحات مجموعه تحت مدیریت خود با نازل ترین هزینه از این فرصت بهره گیری نمایید.

تذکرات مهم :

 • برای حامیان جشنواره به نسبت میزان مشارکت ایشان در قبول هزینه های جشنواره  خدمات ارائه خواهد شد.
 • توجه داشته باشید که تصویر و بنر تبلیغاتی می تواند توسط خود شما در ابعاد و حجم تعیین شده  طراحی شود.در صورت تمایل با هزینه مناسب برای شما طراحی خواهد شد.
 • نرخ و شرایط هر نوع آگهی فقط برای قرارداد اولیه می باشد و در صورت تمدید و تجدید قرارداد تابع شرایط جدید خواهد بود.

شرایط و مقررات درج آگهي:

1- تکمیل و ارسال فرم درخواست،در قسمت تبلیغات.

2- شارژ حساب به اندازه سفارش آگهي.

3- نمایش و درج آگهی،پس از واریز وجه و هزینه ی تبلیغات انجام پذير خواهد بود.

4- پس از ثبت نام به هنگام درج آگهي،بايد شماره سريال فيش نقدي یا شماره ارجاع رسید واریزی از طریق خودپرداز را كه به حساب اعلام شده سايت واریز كرديد و یا شماره قرارداد مشارکت (ویژه حامیان جشنواره ) را در قسمت مربوطه وارد كنيد.تا حساب شما توسط مديريت سايت شارژ شود.

5- مدت زمان نمايش هر آگهي توسط خود کاربر تعيين شده و از يک تا 12 ماه قابل تغيير است.تعرفه آگهي ها نيز بر اساس ضرايب مربوطه محاسبه مي شوند.

6- در صورت تغییر در ماهیّت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت جشنواره (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در سایت باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

7- مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده می‌باشد و در عین حال این سایت در قبول بنر و آگهی مختار است.

8- تصاویر یا محتوای آگهی می‌بایست مطابق با فرهنگ کشور و آئین‌نامه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.

9- در صورتی که محتوا ی آگهی یا فعالیّت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی‌ دهنده می بایست آنها را ارائه کند.

10- در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر (نهاد قضایی،انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی‌ دهنده خواهد بود.

11- پیشنهاد می کنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک یا تلفن در اختیار مدیران یا بخش بازرگانی سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیاناً از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.

از پذیرفتن آگهی های ذیل معذوریم :

 • از پذیرش آگهی سایت‌های حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور  معذور هستیم.
 • شبکه‌ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی.
 • تبلیغات شبکه‌ها و سایتهای کسب در آمد براساس کلیک (Pay Per Click) یا همکاری اشتراکی.
 • گروه‌های ایمیل (مانند گروههای یاهو ) و هر گونه بانک اطلّاعات ایمیل‌ها و شیوه‌های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه.
 • سایت‌هایی که در زمینه انتشار موسیقی‌های غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت می‌کنند.
 • هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلّاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.
 • سایتهایی که به نحوی محتوای سایت‌های فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ می کنند.
 • پذیرش آگهی مربوط به فعالیت‌ها یا جریانها و شخصیت‌های سیاسی.

راهنماي پرداخت هزينه آگهي ها و شارژ حساب كاربري :

برای پرداخت هزینه آگهی خود به یکی از روش های زیر اقدام نمایید :

- ازطريق شبکه ی بانکی و پرداخت به یکی از راه های: واریز نقدی به حساب اعلام شده در سایت،کارت های عضو  شبکه شتاب از طریق خود پرداز ها و یا پرداخت ابنترنتی.

- از طریق مشارکت درجشنواره و استفاده از خدمات رایگان و تخفیفات ویژه حامیان.

تبصره :

کلیه نرخ ها و شرایط موجود برای قرارداد اولیه می باشد و در صورت تمدید و تجدید قرارداد تابع شرایط جدید خواهد بود.


1-سایت جشنواره

2-استند و پوسترهای جشنواره

3-کیوسک های اطلّاع رسانی
4-ویژه نامه جشنواره
5-کتاب اطلّاعات جامع گردشگری
6-سی دی های چند رسانه ای تبلیغاتی
7-سامانه پیامک
8-سامانه تلفن گویا
9-کارت های جایزه ویژه
10-مراسم قرعه کشی
 
بیمه نامه جامع حوادث ویژه گردشگران و زائرین
فرصت های تبلیغاتی
فلش فروشگاه