کارت های جایزه ویژه

توزیع 100.000 عدد کارت جایزه ویژۀ جشنواره در هر مرحله و توزیع  سالانه 5.200.000 کارت بین واحد های صنفی و حامیان جشنواره جهت اهداء به مشتریان خود،کانال مستقیم،مطمئن و کم هزینه ای را برای ارتباط با مردم فراهم نموده است.

تیراژ بسیار بالا،تنوع در طرح،شبکه توزیع معتبر،هدفمند و گسترده در سراسر کشور،امکان توزیع بین مخاطبین خاص،پیوستن به جامعه بزرگ حامیان جشنواره، ماندگاری بالای کارت با توجه به مزایا و امتیازات ویژه و متعدّد که برای دارندگان این کارت ها در نظر گرفته شده است از جمله شرکت در قرعه کشی جوایز ویژۀ جشنواره و برخورداری از تخفیفات و تسهیلات با خرید از حامیان جشنواره و... موجب برتری این کارت ها نسبت به سایر روش های تبلیغاتی از قبیل بروشور و تراکت تبلیغاتی و... گردیده است.

فضای در نظر گرفته شده در پشت و روی کارت های جایزه ویژۀ جشنواره مکان مناسبی برای درج لوگو،اطلّاعات تماس،شعار تبلیغاتی و معرفی واحدهای تولیدی،صنعتی،خدماتی،اصناف و مشاغل گوناگون می باشد که طراحی اختصاصی نیز موجب تأثیر گذاری مضاعف بر مخاطبین می گردد.

حامیان محترم می توانند بسته به نظر و صلاحدید خود،به صورت دوره ای با طرح های متنوع نسبت به سفارش تعداد معینی کارت (حداقل 1000عدد) اقدام نمایند.حتماً به این نکته مهّم توجّه دارید،از آنجا که این کارت ها بوسیله واحدهای صنفی و حامیان محترم جشنواره توزیع و تحویل افراد می گردد و ازطرفی دریافت کنندگان کارت ها جهت شرکت در قرعه کشی جوایز حداقل یک سال کارت را نزد خود نگهداری می کنند کارت قرعه کشی از مطمئن ترین فرصتهای تبلیغات واطلّاع رسانی می باشد.

لذا شما را به استفاده از این فرصت مغنتم جهت معرفی مجموعه تحت مدیریت خود دعوت می نماییم.

ردیف

محل درج آگهی

هزینه(تومان)

ملاحظات

    1

روی کارت

 

25000

 

    2

پشت کارت

 

50000

 

 

تذکر:

1-  هزینه فوق برای تیراژ 1000 عدد می باشد،در صورت سفارش تعداد بیشتر هزینۀ آن نیز به همان نسبت افزایش خواهد یافت. 

2-  حامیان محترم برحسب میزان مشارکت و سایر متقاضیان به نسبت میزان سفارشات معادل 5 تا 50% از خدمات اهدایی برخوردار خواهند شد.  

3-  توجّه داشته باشید که طرح و لگوی مورد نظر باید توسط خود شما در ابعاد و حجم تعیین شده طراحی شود.   در صورت تمایل طرح تبلیغاتی با هزینۀ مناسب برای شما طراحی می شود. 

4-  کارت قرعه کشی در ابعاد 7 در 15 سانتی متر و از نوع کلاسه 135 میلی گرمی می باشد. 

 
بیمه نامه جامع حوادث ویژه گردشگران و زائرین
فرصت های تبلیغاتی
فلش فروشگاه