مراسم قرعه کشی

همان طور که قبلاً اشاره شد،در جشنواره بزرگ و سراسری زیارت و سیاحت در هر هفته یک بار و به عبارتی در طول سال 52 مرحله قرعه کشی جوایز ویژه برگزار می گردد.

این مراسم با حضور عده ای از مسئولین،هنرمندان،حامیان جشنواره و در جمع کثیری از شهروندان علاقه مند و خانواده های محترم،همراه با مجموعه برنامه های متنوع و جذّاب از جمله اهداء جوایز به حاضرین در مراسم اجرا خواهد شد.

با توجّه به اطلّاع رسانی و تبلیغات گسترده ستاد برگزاری جشنواره،حضور هنرمندان معروف و محبوب مردم و اجرای برنامه های متنوع توسط ایشان،اثر بخشی مضاعف اجرای زنده برنامه ها،حضور فیزیکی مدیران و حامیان جشنواره و اختصاص دقایقی برای سخنرانی ایشان،مستند سازی و پخش برنامه ها،این مراسم فرصت مناسب و مغتنمی برای معرفی مجموعه تحت مدیریت،کالا و یا خدمات قابل ارائه شما می باشد.

در صورت مشارکت در تأمین هزینه های مراسم و جوایز و هدایای ویژۀ شرکت کنندگان امکان معرفی ویژه در مراسم نیز فراهم خواهد شد.برخی ازفرصت های موجود در مراسم عبارتند از :

- نصب استند اختصاصی

- چاپ آرم یا لگو در استندهای جشنواره

- نصب یا توزیع پوستر،بروشور،تراکت و ...

- نمایش تبلیغات در LCD های نصب شده در محل مراسم

- نمایش نمونه کالا یا خدمات واحد صنفی

- معرفی حین برنامه توسط مجری

- معرفی اختصاصی توسط مدیر واحد صنفی

حامیان محترم متقاضی شرکت در مراسم می توانند از طریق سایت جشنواره www.ziarat-siahat.ir   درخواست خود را ارسال نمایند.تا کارت دعوت بصورت اینترنتی برایشان صادر و ارسال گردد.

هزینۀ استفاده از فرصت های تبلیغاتی مراسم قرعه کشی قبول یک یا چند جایزه و یا بخشی از هزینه های مراسم می باشد که با توجه به میزان برخورداری تعیین می گردد.

 
بیمه نامه جامع حوادث ویژه گردشگران و زائرین
فرصت های تبلیغاتی
فلش فروشگاه