جشنواره سراسری زیارت و سیاحت

هدف از برگزاری این جشنواره چیست؟

شما با مراجعه به صفحه اصلی سایت و مطالعه ی مطا لب درباره ی جشنواره نه تنها به جواب این سئوال خواهید رسید بلکه با تمام جزئیات جشنواره نیز آشنا خواهید شد.

چه کسانی می توانند در جشنواره شرکت کنند؟

برای شرکت در جشنواره هیچگونه محدودیّت سنّی،جنسی،زمانی،مکانی و... وجود ندارد وهر فرد می تواند هرچند بار که مایل است درجشنواره شرکت نموده وضمن بهره مندی از خدمات جشنواره،شانس خود را برای برنده شدن از میلیاردها ریال جوایز جشنواره نیزامتحان کند.

آیا جشنواره قرعه کشی جوایز هم دارد؟

بلی این جشنواره میلیاردها ریال قرعه کشی جوایز دارد که 5000 سفر رایگان به نقاط مختلف کشور از جمله مشهد،کیش و... تنها بخشی از جوایز

می باشد.

قرعه کشی جوایز به چه صورت و چه زمانی انجام می شود و نتایج آن کی و چگونه اعلام می گردد؟

قرعه کشی جوایزهرهفته یک بار به وسیله رایانه و زیر نظر کمیته نظارت ستاد برگزاری جشنواره متشکل از نمایندگان ادارات و سازمانهای ذیربط انجام شده و پس از صورتجلسه و تأیید کمیته مذکور نتیجه ی آن علاوه برآنکه به اطلّاع برندگان می رسد از طریق سایت جشنواره

ziarat-siahat.ir نیز اطلاع رسانی می شود.

لطفاً زمان و مکان برگزاری جشنواره را بیان کنید؟

با توجه به یکی از اهداف جشنواره که در راستای سیاست های سازمان میراث فرهنگی و گردشگری،تحقق شعارهمه مکانی وهمه زمانی کردن سفر

می باشد،لذا این جشنواره در سطح کشور و در طول سال استمرار دارد.

آیا یک فرد می تواند بیش از یک بار در قرعه کشی جوایز شرکت نماید؟

بله همانگونه که قبلاً گفته شد برای شرکت در جشنواره هیچگونه محدودیّتی وجود ندارد و هر فرد می تواند هرچند بار که مایل است درجشنواره شرکت نموده وشانس خود را برای برنده شدن ازمیلیاردها ریال جوایز جشنواره امتحان کند.

برای شرکت در جشنواره از کجا شروع کنیم؟

شما می توانید با مراجعه به هریک ازواحدهای صنفی حامی جشنواره در سطح کشورکه با نصب لگوی مخصوص جشنواره مشخص شده اند کارت ویژه شرکت درجشنواره و قرعه کشی جوایز را به طور رایگان دریافت نموده،سپس کد ویژه ای که در قسمت ... آن چاپ شده است و شماره تلفن تماس خود را به یکی از طرق زیر به ستاد اجرایی جشنواره اطلاع دهید:

-از طریق سایت جشنواره به آدرس    ziarat-siahat.ir

-از طریق سامانه پیامکی             5+9769974977

-از طریق تلفن ثابت با تلفن هوشمند (فقط از مشهد)   9095112424

سپس شما در قرعه کشی جوایز شرکت داده شده و در صورت برنده شدن به اطلاع شما خواهد رسید.

حامیان جشنواره چه کسانی هستند و چگونه معرفی شده اند؟

با توجه به تنوع حامیان لذا حامیان جشنواره از تمام اقشار و واحد های صنفی مختلف بویژه دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی،هتل ها،هتل آپارتمان ها،مهمان پذیرها،رستوران ها،فروشگاه های بزرگ و مراکز تجاری و... می باشند که با نصب لگوی جشنواره مشخص شده اند.علاوه بر آن لیست و آدرس تمام حامیان در سایت جشنواره (ziarat-siahat.ir  ) در قسمت حامیان جشنواره موجود است.

چه اشخاصی و چگونه می توانند حامی جشنواره شوند؟

همانگونه که قبلاً اشاره شد و درقسمت درباره چشنواره،سایت توضیح داده شده است همه هم میهنان عزیز و علاقه مندان اعم از بخش دولتی و خصوصی به ویژه تأسیسات گردشگری و اصناف می توانند حامی جشنواره شوند.برای این منظور می توانید به یکی از طرق زیر عمل کنید :

- از طریق سایت جشنواره به آدرس    ziarat-siahat.ir و مراجعه به بخش حامیان جدید جشنواره.

- از طریق سامانه پیامکی                            5+9769974977                  

- از طریق تماس با دبیرخانه ستاد به شماره       81 -80 - 05117653779

ضمناً افرادی از طرف ستاد جشنواره نیز حضوراً مراجعه خواهند کرد.

حامیان چه هزینه ای باید پرداخت نمایند؟

حامیان جشنواره شامل دو بخش دولتی وخصوصی می باشند.از آنجا که برگزاری جشنواره در راستای اهداف نظام و دولت و خدمت رسانی به مردم می باشد،حامیان بخش دولتی صرفاً حمایت معنوی نموده و هزینه مادّی برای آنها ندارد.هزینه بخش خصوصی برای یک سال برخورداری از تبلیغات رایگان و سایر خدماتی که توضیح داده شد،مبلغ دویست هزارتومان می باشد که می توانند در چند مرحله پرداخت نموده ویا معادل آن کالا یا خدماتی که ارائه می نمایند، پرداخت کنند.

آیا حامیان هم می توانند در قرعه کشی جوایز شرکت نمایند؟

بله حامیان هم مانند سایر افراد می توانند در قرعه کشی جوایز شرکت نمایند علاوه بر آن حامیان در قرعه کشی 100 سفر رایگان ویژه حامیان هم شرکت داده می شوند.

لطفاً در مورد مسابقه ایران شناسی بیشتر توضیح دهید.

مسابقه ایران شناسی یک مسابقه جذّاب و پر خاطره است با کلّی جایزه ی نفیس وارزنده،از اهداف مهّم این جشنواره آشنایی بیشتر هموطنان عزیز با جاذبه های توریستی و گردشگری و آثارفرهنگی،تاریخی وباستانی کشور و توسعه صنعت گردشگری می باشد.با کلیک کردن روی گزینه مسابقه ایران شناسی در صفحه اصلی سایت  پنجره ی راهنمای شرکت در این مسابقه به روی شما گشوده خواهدشد.

آیا جشنواره زیر نظر اداره یا سازمان دولتی انجام می شود؟

بله جشنواره با ابلاغ رسمی و کتبی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برگزار می شود و علاوه برآن با سایر دستگاههای اجرایی و مسئول هم هماهنگی شده و از حمایت معنوی ایشان نیز برخورداریم.مضافاً ستادی متشکل از دستگاههای مسئول و مرتبط  تشکیل گردیده و بر تمام امور جشنواره نظارت می نماید.

خدمات متقابل جشنواره و حامیان چیست و جشنواره چه خدمتی به حامیان می کند؟

حامیان جشنواره علاوه بر مشارکت در یک حرکت ملّی،اجتماعی،اقتصادی وخدمت به اقشار مختلف جامعه از اجر معنوی آن نیز بهره مند می گردند.همچنین با پیوستن به جمع حامیان جشنواره از تبلیغات گسترده و قرعه کشی میلیاردها ریال جوایزآن ازمعروفیت ودر نتیجه فروش فوق العاده و سود ومنفعت بیشتر برخوردار می گردند.نام،آدرس و تلفن حامیان بطور رایگان در سایت جشنواره که از پر بیننده ترین سایت ها می باشد اطلاع رسانی شده و از تخفیفات ویژه در فرصتهای تبلیغاتی جشنواره از قبیل،سایت،ویژه نامه،شبکه اطلاع رسانی،پوستر،کارت و... بهره مند خواهند شد.حامیان جشنواره می توانند هزینه های فوق را به جای پرداخت نقدی از تولیدات یا خدماتی که ارائه می نمایند پرداخت کنند.همچنین حامیان جشنواره می توانند از تخفیفات ویژه در بخش فروشگاه سایت از جمله تورهای مسافرتی و اقامت ارزان قیمت و... نیز استفاده نمایند.علاوه بر آنچه گفته شد حامیان جشنواره در قرعه  کشی صدها جایزه نفیس وارزنده از جمله سفر رایگان به کیش،مشهد و... که ویژه حامیان جشنواره است نیز شرکت داده می شوند.

حراجی تور چیست؟

حراجی تور هم یک نوع حراج است مثل دیگر حراجی ها،تورهای حراجی تورهایی ایست با قیمت استثنایی،گاهی تا نصف قیمت وشرایط فوق العاده  که در لحظات آخر از سوی دفاتر خدمات مسافرتی اعلام می گردد.البته این تورها را بیشتر افرادی می توانند استفاده کنند که آماده سفر باشند،زیرا از دلایل مهّم ارزانی این تورها تنگی وقت است.


بیمه نامه جامع حوادث ویژه گردشگران و زائرین
فرصت های تبلیغاتی
فلش فروشگاه